←  Sinapsa socială

Sinapse

»

Sunt Un Nesimtit.

bflorian's Photo bflorian 22 Jul 2017

Ma doare-n cot de tine. Sa ma pupi undeva. Nu-ti place ca ma besesc? Du-te mai incolo. Nu-ti place ca trag flegme? Cine pula mea esti sa-mi spui unde sa trag flegme? Merg pe contrasens? Eu sunt smecher si tu prost! Pun mana pe toate painile inainte sa-mi aleg una? Fa si tu la fel! 

Ma pis pe tine prostule de fraier ce esti! Du-te-n pula mea! Ia de aici muie....

(Cinstit - habar nu am ce sa fac in situatiile astea. Si mi se pare ca se inmultesc pe zi ce trece).

VAXXi's Photo VAXXi 22 Jul 2017

Confirm. 2 situatii in ultimele 6 luni la care n-am mai rezistat si-am inceput sa urlu la 2 imbecili care-au tinut sa-si manifeste dispretul si nepasarea fata de restu', fara nici o jena, la cel mai miserupist mod posibil. Si ce mi se pare interesant e ca deja par sa nu mai reactioneze, se raspunde cu un fel de "ce vrei, fraiere ... ". 

miki's Photo miki 22 Jul 2017

Ai sub 120kg si sub 190 cm inaltime.

D-aia te ignora

Nitro001us's Photo Nitro001us 22 Jul 2017

+1

Io am crezut ca e de vina varsta. Vaz enorm, etc.

adso's Photo adso 22 Jul 2017

Don doftor, cam lupti pentru corectitudinea politică, bag'zama. Ar fi păcat, zău, acum, în zorii eliberării...

bflorian's Photo bflorian 22 Jul 2017

Pai intre extremele astea oscilez si eu: fie e de vina varsta (sotzietate fara pintzipuri de la Caragiale incoace...) fie e de vina generatia X, Y..Z... (aka prinde-ma daca poti inainte sa fac primul milion ca dupa aia te pup din avon).