←  Cu Doru prin ţară

Sinapse

»

Turul Tarii In 14-21 Zile Pe Vara

laur's Photo laur 20 Feb 2017

Am mai fost iarna, pe vreme si mai urita (acum era insorit) si era ok. Nu vremea e problema acolo....

TataBobu's Photo TataBobu 20 Feb 2017

Inseamna ca s-a stricat urat in ultimul an. Ultima data am fost in decembrie 2015.

bflorian's Photo bflorian 20 Feb 2017

S-a conturat:

5-6 zile Delta:Dunavatul de Jos 

2-3 zile Poiana

5-6 zile la conac la Maramures (anul asta imi intra livada pe rod!)

3-4 zile la Dacu (Casa Mada)

+/- 2-3 zile Horezu

Dacicuss's Photo Dacicuss 21 Feb 2017

S-a conturat:

5-6 zile Delta:Dunavatul de Jos 

2-3 zile Poiana

5-6 zile la conac la Maramures (anul asta imi intra livada pe rod!)

3-4 zile la Dacu (Casa Mada)

+/- 2-3 zile Horezu

Mazel Tov! :D

ma, care mai va incumetati spre zona iasta, uitati naibii de Arse_anal Park. Pe bune. Ai, naibii, atatea mai bune de facut.

Delta, oricand. 

2-3 zile Poiana? BV? Pe bune? Zau ca n-as spendui mai mult de 2 ore acolo, si aia doar pe benzina altuia.

De MM, nu comentez, ca ador zona si oamenii.

Spre rusinea mea, prin Horezu doar o data am trecut si mi s-a parut aiurea, poate exact din cauza aia, viteza. Da' n-am remarcat nimic. De acilea e aproape zona Cazanelor, Dunarea, etc...nu ai pus niciun minut in calcul?

Sau in CJ, stiu de la Hadeanu o crajma beton, sa halesti :D plus ca ai ce face in uikend. De fapt, chiar doua, pe aceeasi strada. :D e aproape.

bflorian's Photo bflorian 21 Feb 2017

Tu vrei sa ti-o iei? Horezu inseamna radacinile a juma din familia mea... vrei sa dorm pe pres?

La BV ma duc pentru rasfat si pentru ca facem jonctiunea cu alt grup. Mergem numa pentru Hotel Teleferic - spa la greu intre brazi... la pret bun

Dacicuss's Photo Dacicuss 21 Feb 2017

OK, Horezu e misto, de mare angajament! :D

Ma rog, BV nu m-a dat pe spate niciodata; io am spa la casa, pe geam e drept ca vad fagi si stejari, nu brazi :D