←  Mansarde mobilate

Sinapse

»

N-Am Scaun :)

mebe's Photo mebe 10 Mar 2014

Tu gaseste angebotu si de transport geme planeta.

Cand ai ce transporta iti dau si eu un transportator care aduce cu duba din DE pe cativa firfirei la un grupaj.

bflorian's Photo bflorian 10 Mar 2014

Tu gaseste angebotu si de transport geme planeta.

Cand ai ce transporta iti dau si eu un transportator care aduce cu duba din DE pe cativa firfirei la un grupaj.

Cel mai simplu este sa ajunga transportatorul la magazinul respectiv. Sa-mi raspunda neamtul. BTW: pentru Polonia m-ar avantaja mai mult (e cu 300 EURO mai eftin ca acolo se produce) - se poate gasi asa ceva si pentru Polonia?

Deci tigrii cei noi sunt la datorie: furnizorul din Germania regreta nespus dar nu poate asigura livrarea in Ro la o asa dimensiune iar cel din Polonia imi face si transportul si o reducere de pret :)

Tanda pe manda ies la jumatate fata de Mobexpert  :redfinger:

Nitro001us's Photo Nitro001us 10 Mar 2014

Lasa-l bre ca are de platit pensie alimentara :D

Nu se poate asa jecmaneala. La banii astia polonezul face profit si el. Nu se poate sa fi atat de nesimtit sa ceri dublu! 

mil's Photo mil 10 Mar 2014

privind asa la materiale cred ca nu fac 144 de euro > pana la 1244 de euro pret de retail e o marja de masina de mic litraj.

privind asa la materiale cred ca nu fac 144 de euro > pana la 1244 de euro pret de retail e o marja de masina de mic litraj.

Ce chinez iesea din tine....