←  Cu ochiu'n obiectiv

Sinapse

»

Vand Compact Subacvatic Coolpix Aw100

frogpine2's Photo frogpine2 03 Jan 2013

Am un aparat foto Canon Sx220, 12 mp, 14 zoom optic, ISO 3200. Aparatul este nou, culoare neagra si cer pe el ca aici: canon powershot sx220 hs pret

laur's Photo laur 03 Jan 2013

Vind si eu unul identic ca model, folosit, citeva zgirieturi, culoare multipla (l-a vopsit copilul vecinului), citeva crapaturi, functioneaza acceptabil, pret dublu fata de cit spui tu, plus transport (benzina, cazare, diurna si 200 lei pt oboseala). Il cumperi, da?

vv's Photo vv 03 Jan 2013

Ma! A lui e negru, ala de la F64 e gri. Aparent variaza pretul dupa culoare :oare:

E si subacvatic, ca cele din linkul tau nu-s.

Stai ma. I'm confused. Nikon Coolpix Aw100 e subacvatic, are ISO3200, e negru si e nou. Da' n-are zoom 14x, nici 12MP, nici nu e Canon Sx220: http://www.f64.ro/pr...&prodss[]=19736 :huh:

Despre ce vorbim? Vreau sa stiu si eu ce anume nu cumpar de la domnisoara frogpine :BigB:

E domnisoara? Ca mai sus ai spus "el" :). Broasca de pin :)

Cred ca nu avem ocupatie, faza e ca m-am apucat de scris ca nu am vazut butonul de report :)

Poate e transsexual(a) ....

adso's Photo adso 08 Jan 2013

ala subacvatic dat de vv pare chiar misto :D cre'ca stiu ce primeste fii-miu de ziua lui :d:

el isi doreste un gopro, ca a vazut boarderi cu el pe casca... i s-a parut culmea awesomenessului...

Tetea d'Omida's Photo Tetea d'Omida 09 Jan 2013

ma, gopro subacvatic e ok, doar ca nu face poze ca un ap foto, adica nu ai zoom sau alte alea! ce vezi aia pozezi.

Bine..nu e chiar ce vezi ci ce iti imaginezi ca vezi, ca de vazut nu vezi