←  Noi despre noi

Sinapse

»

Peste 5 Ani...

royal flush's Photo royal flush 15 Sep 2011

Lolek, ei nu zic că nu-i ok vizita mea, ei au o problemă cu cine sunt.
Ba că-s clonă, ba că-s băieţel, ba cromozomul meu y e vinovat, ba că mă întind la băieţeală. Iar dacă postez ceva serios, nici aşa nu-i ok.

Fie! Aşa-i cu femeile şi cu bărbaţii care dorm cu lumina aprinsă!
:complice:

Tetea d'Omida's Photo Tetea d'Omida 15 Sep 2011

stii bancu cu ursu si vanatoru?

Ake's Photo Ake 15 Sep 2011

Eu as dori sa repet ce-a scris adso.
Intrucat mi-e lene, reciteste te rog ce scrie el. De cateva ori - ca mai sunt sigur cativa de acord cu asta.

Tetea d'Omida's Photo Tetea d'Omida 15 Sep 2011

pai daaaa baaa quote si gata!

Iulian's Photo Iulian 15 Sep 2011

Mia stai un pic, imediat ii recomanda si niste fonduri de investitii :)

nu merg asa de departe decat daca mi se solicita informatii :d: ... da, mah, vorba americanului: oamenii gresesc pentru ca nu planuiesc, nu pentru ca planuiesc sa greseasca.

sau pe romaneste: "pana ajungi la sfantul Petre te mananca sfintii". daca nu vrei sa te ia angoasa existentiala ocupa-te de chestii banale - casa, serviciu, familie, copii, siguranta financiara. astea sunt fundatia fericirii. daca elementele de mai sus nu sunt manageriate cum trebuie angoasa e mult mai nasoala decat daca sunt. parerea mea...

Luka's Photo Luka 16 Sep 2011

Ha ha, a spus "siguranta financiara" - acusica incepe :)

royal flush's Photo royal flush 14 Oct 2011

http://englishrussia...eams-come-true/

Mesajul vieţii lui Murat e semnificativ. Povestea în sine în care domină imaginile şi prea puţine cuvinte, nu ilustrează drama lui, momentele lui cele mai grele. Mai degrabă un rezumat al ascensiunii.

Unii dintre noi, probabil din comoditate sau din sentimentul împlinirii (de moment), n-au nevoie de astfel de poveşti de viaţă, însă pentru alţii care au uitat să viseze şi că visurile devin realitate, sunt convinsă că aceste bucăţele de viaţă mai trezesc la viaţă. :)

Eu mulţumesc!

Michidush's Photo Michidush 10 Mar 2015

Au trecut 5 ani......zi repede cum a fost!

vv's Photo vv 10 Mar 2015

Ha? N-au trecut nici 4 inca...

Michidush's Photo Michidush 10 Mar 2015

Pai zero....unu........doi.....trei ......patru = 2015......

Iulian's Photo Iulian 10 Mar 2015

ce, mah, esti Pristanda?

TataBobu's Photo TataBobu 16 Jun 2017

5 ani si mai mult de jumate. Michidush, io cred ca nu mai vine.

Michidush's Photo Michidush 18 Jun 2017

De acord....hai sa il zgandarim pe Meduza....poate da un semn din tentacula in supa primordiala.