←  Mansarde mobilate

Sinapse

»

Preturi Manopere

TataBobu's Photo TataBobu 10 Oct 2013

0733.636.355

Ei au scos de la mine aproape 50 de saci de moloz, luati din casa. Dixtractia a fost 170 de lei pe la inceputul lui august.

bflorian's Photo bflorian 12 Oct 2013

Vezi pe anuntul telefonic. Eu am prins unii cu preturi mici desi nu cred ca se cam speteau de prea multa ecoligie...

vv's Photo vv 31 Oct 2013

Si in continuarea programului... aveti idee pe unde gasesc diversi interesati sa ia chestii pe gratis ? :D
De exemplu' acu' mi-au ramas fostele usi (cateva sunt PortaDoors... nu sunt ele in stare perfecta, da' nici nu sunt jalnice), obiecte sanitare in conditii relativ ok, parchetul laminat - care chiar daca nu-l remonteaza, worst-case poate fi ars etc.
Ma gandesc ca ar trebui sa fie niste minoritari interesati sa ridice aceste "obiecte" cu caruta, da' sincer nu i-am mai vazut in ultima vreme prin Tineretului; pe unde ii gasesc? Bomica, sunt pe la sura mare pe-acolo?

Luka's Photo Luka 31 Oct 2013

In cel mai rau caz, le vor ridica ei direct de langa gunoi. Am avut la un moment dat un dulap vechi pe care l-am inlocuit - a disparut in jumatate de ora din spatele blocului, acolo unde il carasem in lipsa de interesati sa-l ia de la usa.

miki's Photo miki 31 Oct 2013

Să ia de la usA greu de gasit.
Le este mile mai usor de jos de la ghena

TataBobu's Photo TataBobu 31 Oct 2013

De la ghena le iau sigur. Daca vrei "din casa", da anunt pe Mercador. Nu glumesc!

vv's Photo vv 02 Nov 2013

Mersi bobule,a functionat :)