←  Cu Doru prin străinătate

Sinapse

»

Cu avionul

adso's Photo adso 07 Nov 2016

daca e aia care a venit cu biletul sau la pachet cu asigurarea de sanatate, cam faci pipi pre dansa.

vv's Photo vv 07 Nov 2016

pai aicea i-au luat si banii si nu i-au dat nici camera... inteleg ca au alt client. dar macar nu il taxezi si pe cel intarziat... si nu pt 4 zile... wtf?

acilea parca te lasa sa te cazezi ( pe ziua hoteliera in curs) pana pe la 5-6 dimineatza... cand am facut interviuri am ajuns si dupa miezul noptii la hotel ( cazarea incepand ca peste tot pe la 1-3pm), nu mi-a trecut prin cap ca iti pot refuza cazarea ca intarzii cateva ore... intarzii pe banii tai.

Pai inteleg ca i-au luat prima noapte de pe card - nu toate 4. Daca i-au luat toate 4, da, ar fi trebuit sa-l primeasca in ziua a 2-a.

bflorian's Photo bflorian 07 Nov 2016

Pai inteleg ca i-au luat prima noapte de pe card - nu toate 4. Daca i-au luat toate 4, da, ar fi trebuit sa-l primeasca in ziua a 2-a.

Nu prea. Poti pune pe booking orice conditie vrei. Booking se asigura numai ca iti respecti proprile reguli mentionate pe site.

laur's Photo laur 09 Nov 2016

Mi-au luat banii pe toate 4 zilele!

Problema e ca nu vad conditia asta idioata mentionala la hotelul asta pe Booking!

vv's Photo vv 09 Nov 2016

Asta n-are cum sa fie ok. Daca ti-au luat banii pe toate zilele, tre' sa-ti tina camera pe toate zilele.

Iulian's Photo Iulian 09 Nov 2016

e de porc (=oaie cu sorici) total.

bomicabomic's Photo bomicabomic 13 Nov 2016

Cred că ai nimerit un hotel al Mafiei. :)
Si la hotelurile cu ora limita ptr check-in n-am avut probleme chiar daca am intarziat.

Michidush's Photo Michidush 13 Nov 2016

In ce oras din Sicilia?...poate cunosc pe cineva care cunoaste pe cineva.....certe cose non si fanno..capisci?

vv's Photo vv 13 Nov 2016

Probabil Catania... da' probabil ca e deja tarziu, au trecut cele 4 zile.

laur's Photo laur 15 Nov 2016

Da, in Catania, Hotel H-Otello.

Au trecut 4 zile, acu ma razboiesc pe mailuri cu Bookingul, ei se splala pe cap, chit ca eu nici un contact nu am avut cu hotelul, decit o discutie de 20 sec la interfon, ca la telefoane nu au raspuns!