←  Cu Doru prin ţară

Sinapse

»

Cazare In Timisoara

Ake's Photo Ake 26 Oct 2009

Io ma duc cu avionul asa ca mi se rupe de trafic. Tre sa fie aproape cu piciorul
Agentia noastra de turism mi-a recomandat Euro-Hotel. E departe de facultate?

peceneaga's Photo peceneaga 26 Oct 2009

Io ma duc cu avionul asa ca mi se rupe de trafic. Tre sa fie aproape cu piciorul
Agentia noastra de turism mi-a recomandat Euro-Hotel. E departe de facultate?

daca-i ala de linga complexul studentesc, ai vreo 25-30 de minute de mers pe jos. plus ca e gard in gard cu fabrica de bere de unde vin diverse mirosuri specifice procesului tehnologic si zona nu e cea mai simpatica, ca sa ma exprim eufemistic.

Ake's Photo Ake 12 Oct 2011

Ceva mai ieftinache de 75 de Euro am sanse sa gasesc in centru?
-pretul e de la Hotel Timisoara. (langa teatru)
Ma intereseaza numai ieftinache si numai centru- max 5 min de catedrala si teatru
Sar'na

bomicabomic's Photo bomicabomic 12 Oct 2011

Hotel Perla (de fapt hotelurile, ca-s mai multe). 190 ron/noapte/single.
http://www.hotelperla.ro
Nu e chiar in centru, da' e aproape...

Ake's Photo Ake 12 Oct 2011

Ca pret pare OK, cam la 1 km de centru.
Il gasisem si eu pe undeva pe net dar harta mi-l arata mult mai excentric.
Ideea e ca o sa am o zi posibil de lucru pana tarziu (chiar in piata, vizavi de catedrala) si n-am chef sa umblu cu laptopu la miezul noptii prea mult . Hotelul asta de 75 de euro era la vreo 150 de metri .

LE. ba ce labagii s-au facut astia de la Tarom! Aproape s-a dublat pretul fata de acu trei ani. Si astia pun benzina tot de la Petrom?

Michidush's Photo Michidush 12 Oct 2011

Confirm. Eu am stat la Perla IV (parca era pe strada Turgheniev). Curat si civilizat.

Paulp's Photo Paulp 28 Jun 2012

Ca ma bate gindu sa vizitez pe indelete zona in august, stiti vreun camping onorabil in zona Timisoarei?